Volkswagen Dark Side

Dark Side Volkswagen

Wolkswagen, bir çoğunuzun bildiği üzere Avrupa’nın en büyük otomotiv şirketi.

Greenpeace, Volkswagen’in çevre dostu yasalara, Almanya Hükümeti ve Avrupa Birliği üzerindeki yoğun etkisi ve lobi çalışmalarıyla ayak diremesine “isyan etmek” amacıyla eğlenceli bir site oluşturmuş.

Vwdarkside.com ismiyle ortaya çıkan sitede Volkswagen’in Star Wars temalı süper şirin reklamına gönderme yapılarak, “Volkswagen’in içinde halen iyilik var, onu karanlık taraftan kurtarabiliriz” sloganıyla, siz ziyaretçileri birer jedi olarak “Rebel Alliance”a katılıp isyanı desteklemeye çağırıyor.

Siteye girip isim, soyisim ve mail adresiniz ile manifestoyu imzaladığınızda Volkswagen yöneticilerine otomatik bir e-posta gönderiliyor. Bunun yanısıra sizin adınıza bir sayfa oluşturulup ve isyana arkadaşlarınızı destek vermeye teşvik ediyor. Kendi sayfanızı sosyal paylaşım üzerinden ya da e-posta yoluyla yaydıkça, sayfanıza gelen tık sayısı başına 1 puan, sizin sayfanızdan manifestoyu imzalayanlar başına da 5 puan alıyorsunuz. Puanlarınız yükseldikçe Star Wars dünyasından tanıdık kişiler de davanızı desteklemek için yanınızda yer alıyor ve son olarak en üst seviyeye çıktığınızda bir Greenpeace t-shirt’ü kazanıyorsunuz.

Başıma birşey gelmeyecekse, “T-shirt bahane, sosyal sorumluluk şahane!” diyerekten hepinizi bu oluşuma destek vermeye aşağıdaki linklerden davet ediyorum. Gelecek nesillere en azından şimdiki kadar temiz bir gezegen bırakabilmek için güç sizinle olsun.

Girebilirsin buradaki benim link üzerinden genç padawan hmm?

http://vwdarkside.com/tr/jedi/ugur-coskun-270375

 

Senin linkten banane dostum ben kendim isyanımı kendim başlatırım!

http://vwdarkside.com/tr

Bu yazı 63440 defa okundu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir